O nás

Ski & Bike Centrum BIL-SPORT vzniklo díky velkému nadšení milovníků alpského lyžování a silniční cyklistiky. Postupem času jsme sortiment natolik rozšířili, že nám původní stylová provozovna na Praze 6 ve Veleslavíně začala být malá. V současné době fungujeme v provizorních prostorách na Praze 6 – Petřiny, kde Vám můžeme odprezentovat poměrně velké množství výrobků, ale již teď se těšíme, že Vás budeme moci už brzy přivítat v moderním prostředí na nové adrese.

Nyní nás najdete na adrese, U Větrníku 3, Praha 6. Více informací o tom, jak se k nám dostat, otevírací době a telefoních číslech naleznete zde.

V naší kamenné prodejně Vás přivítá kvalifikovaná obsluha sestavená z teamu aktivních sportovců a bývalých závodníků, kteří problematice dobře rozumí a rádi Vám se vším poradí. Najdete zde velké množství sportovního vybavení a oblečení těch nejkvalitnějších a prověřených značek.

Nabízíme jízdní kola německé značky GHOST, francouzské LAPPIERRE, osvědčený švýcarský SCOTT a pro milovníky italské klasiky značku PINARELLO.

Milovníci alpského lyžování ocení oblečení technologické špičky japonského výrobce zn.PHENIX, elegantní design zn. TONI SAILER, nejen Italy oblíbený COLMAR a kvalitu z Japonska značky DESCENTE. Dále nabízíme stylovou módu z Val Gardeny, která se skrývá pod značkou LUIS TRENKER.

Špičkou na trhu sjezdových lyží jsou bezesporu švýcarské STÖCKLI. Ale zkrátka nepřijdou ani lyžaři svých, stále oblíbených, značek jako jsou ELAN, HEAD nebo třeba VÖLKL.

Kvalitní lyžování začíná především výběrem vhodné lyžařské obuvi, kde Vám můžeme doporučit lyžáky značek HEAD, TECNICA, NORDICA, LANGE.

Jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků na svazích i na cestách jsou helma a ochrana páteře. Tyto produkty nabízíme pouze od prověřených značek (POC, KASK, CASCO nebo SMITH). A ještě pár doplňků, bez kterých se neobejdete – jako například brýle ( lyžařské i sluneční – zn.OAKLEY), ponožky (zn.MICO, ROHNER), spodní funkční prádlo (zn. DEVOLD, BRUBECK, MICO), atd…

A jestli Vám to ještě nebude stačit, můžeme se mrknout do skialpinistického koutku, který pro Vás, naše milé zákazníky, nově chystáme pro nadcházející zimní sezonu. Vybírat budete moci opravdu ze skvělých značek jako je SCOTT, MOVEMENT, SCARPA, KARPOS…

Jako doplňkovou službu nabízíme možnost analýzy Vašich chodidel a vytvarování ortopedických vložek.

Zaparkovat můžete přímo před prodejnou, a to zcela ZDARMA.
A pro naše nejmenší nabízíme dětský koutek.

Zastavte se a přesvědčte se sami o kvalitě našich výrobků. Zkušený a ochotný personál Vám rád poradí.
Na Vaši návštěvu se těší BIL-SPORT Team