Eshop

Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Zobrazit:
Řadit dle:
Horské kolo Scott Spark 720 Plus
Nový rozměr pneumatik 27,5" plus teď bude mít nové uplatnění v řadě Spark 720 Plus. Veškeré výhody designu Spark se ve verzi Plus násobí. Díky vidlici FOX 34 Float Factory Air a 130mm zdvihu, tlumiči FOX NUDE a teleskopické sedlovce s ním zažijete dobré časy.
79 990 Kč
detail
-18%
novinka
doporučujeme
Scott dres RC Pro s/sl
SCOTT Shirt RC Pro s/sl - Závodní dres s krátkým rukávem bude vyhovovat vašim potřebám v teplém nebo chladném létě. Reflexní tisk na ramenou a zádech, světlé barvy, budou velmi dobře viditelné ve dne i v noci. COOLMAX ®- tkanina, která obsahuje účinné vlákno, které díky svým vlastnostem dokáže.
2 530 Kč
detail
novinka
Castelli Team Sky dres Aero Race 5.1
Pánský cyklodres Castelli Aero 5.1 Jersey Fz je nejrychlejším a nejaerodynamičtějším dresem, který můžete nalézt v nabídce cyklistických dresů.
2 990 Kč
detail
novinka
Horské kolo Scott E-Aspect 920
Zbrusu NOVÝ model SCOTT E-Aspect 920 představuje prověřenou technologii elektrické asistence v pohodlném off-roadovém provedení.
80 600 Kč
detail
-10%
novinka
Horské kolo Scott Spark 930
Scott Spark 930 s rámem nové generace přináší pohodlnější trailovou geometrii, citlivější zadní stavbu s novým uchycením tlumiče a další úsporu v hmotnosti. Spark 930 je postaven na karbonovém předním rámovém trojúhelníku a zadní stavbě ze superlehké alu slitiny 6011. Pružení má vpředu na starosti 34mm vidlice Fox Float Performance, o pohodlí vzadu se stará tlumič Fox Nude Trunnion DPS s EVOL komorou, díky níž je tlumič ještě více citlivější. Zdvih obou pružících jednotek je 120 mm. Jejich ovládání je dálkové pomocí páčky TwinLoc. U tlumiče jsou k dispozici 3 režimy pružení s rozdílným zdvihem: 120/85 nebo 0 mm, u vidlice lze současně volit také 3 režimy pružení, ale beze změny zdvihu. Tuhost celku navyšují pevné boost osy jak u přední, tak i zadní vidlice. Pohon sází na jednoduchost v podobě jednopřevodníku a 11rychlostní kazety od Sramu. Hydraulické kotoučovky jsou od Shimana (M506). K dobré ovladatelnosti kola Scott Spark 930 přispívá i dálkově ovládaná teleskopická sedlovka Syncros. Ráfky Syncros jsou připraveny na bezdušové použití.
100 770 Kč
detail
novinka
1