Katalogy Zima Sjezdové lyže Závodní lyže (High performance)

Závodní lyže vše podřízují výkonu a rychlé razantní jízdě.Jsou určeny především na upravenou sjezdovku.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Závodní lyže (High performance)
Zobrazit:
Řadit dle:
Stöckli Laser SL FIS 165
Absolutní přesnost a příme zaájení oblouku jsou povinností mezi slalomovými tyčemi. Laser SL FIS ovládá tyto disciplíny jako nikdo jiný, s technolochií VRT používanou ve Světovém poháru.
24 990 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser SL FIS+Vist 614 blue-black
Absolutní přednost a přímé zahájení oblouku jsou povinností mezi slalomovými tyčemi. Laser SL FIS ovládá tyto disciplíny jako nikdo jiný - s technologií VRT ze Světového poháru.
32 450 Kč
detail
Lyže Stockli Laser GS FIS+Vist 614SL red
Tato velmi výkonná lyže pro obří slalom s technologií VRT zdůrazní svoji výjimečnou kvalitu ve středních a delších obloucích.
32 990 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser SC +Salom.NSP12Ti S75 wh/bl
Tato velmi sportovní všestraná lyže přesvědčí svým charakterem prakticky na všech sjezdovkách.
32 990 Kč
detail
Stöckli lyže Laser SL + Salomon NSP12Ti + plate stoe
Lyžování má přinášet radost a to především, když děti s lyžováním začínají. Aby byla výuka lyžování hrou, vyvinuli jsme lyže Motion Team
32 990 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser SL+Vist V614 blue-black
Lyže Laser SL zaručuje díky perfektní geometrii super grip a hravou lehkost v krátkých, rychlých obloucích, a to i na tvrdém , zledovaťelém podkladu. Skutečný vítěz s technologií VRT
32 990 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser GS+ V614SL Red-black
Výkonná lyže na obří slalom, která se dokonale hodí pro střední až dlouhé oblouky. Systém VRT Vám zajistí stabilitu a zážitek z každé jízdy. Lyže zůstává absolutně stabilní a přesná i ve vysokých rychlostech, a díky větší síle v centrální části výborně drží na hranách.
32 990 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser GS FIS
Čistokrevná závodní lyže na obří slalom, která odpovídá normám FIS. Lyže Laser GS FIS jsou osobněním dvaceti let zkušeností ve Světovém poháru. Obřačka pro vítěze s osvědenou Vario Racing Technologií (VRT) zajištujicí skvělou kontrolu lyží a harmonické zahájení oblouku. Tyto lyže jsou pro ty , kteří si chtějí dát do těla a ne se jen vozit.
24 750 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser SL+ V614SL Blue-black
Ryze sportovní slalomová lyže vhodná pro krátké až střední oblouky. Tato lyže má perfektní geometrii a super přilnavost dokonce i na tvrdých a zledovatělých sjezdovkách. Skutečný vítěz s technologií VRT.
25 150 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser SX + vázání Salomon12Ti
Vynikající Ski Crossová lyže, velmi stabilní ve vyšší rychlosti, univerzální charakter, pro střední až delší oblouk.
23 790 Kč
detail
1