Zapletená kola Mavic Crossmax XL Pro Disk 27,5 2016

doporučujeme
Speciálně konstruovaný model pro Crossmax XL Pro Disk 2016 vyvolal velký zájem mezi hobíky, kteří křižují terén nahoru i dolů, ale nechtějí závodit. Právě pro ně Mavic nabízí model CROSSMAX XL Pro. Mají nově konstruované bezdušové pláště, které mají univerzální vzorek, jsou lehčí a umožňují tak lehké výjezdy do kopce. Kola jsou tak univerzální pro MTB maratony. Pevnost kol je zajištěna novou konstrukcí (profilu) ráfku. Ráfek je širší, vyšší, pevnější, ale jeho váha je stejně nízká jako u stávajících modelů. Profil ráfku je odlehčený tam, kde je přebytečný materiál. Je opracovaný speciálně upravenou profilovou frézou tak, že všechny hrany jsou zaoblené. Obě kola mají 24 lehkých Alu-Zicralových paprsků, které mají stejnou pevnost jako ocelové! Tím je zajištěné dokonalé pružení, komfort a bezpečnost brždění při jízdě z kopce. Kola jsou univerzální a kompatibilní na všechny typy předních i zadní vidlic a rámů. Kola se dodávání včetně bezdušových plášťů (ve kterých je pro přepravu a manipulaci na prodejnách klasická duše). Ta se před montáží vyndá, namontuje se bezdušový ventilek a nalije se latexový tmel Tyre Sealnt (můžete použít i jiné tmely na bázi latexu) a kola se nahustí na potřebný tlak. Kola jsou samozřejmě kompatibilní i na všechny klasické pláště s duší i bezdušové pláště na trhu. Systém WTS Mavic preferuje jako jediný na světě vývoj a výrobu zapletených kol jako jednoho celku včetně plášťů. Tým inženýrů atestovacích jezdců tak vyvíjí pláště, které přesně reagují na vlastnosti zapletených kol.
Dodavatelný kód:P5690124
Určení:
Pánské
Dámské
Sezóna:2017
Průměr kola: 27,5"
Dostupnost: Na dotaz
doprava zdarma
při nákupu nad 3000 Kč
doprava do 2
pracovních dnů
možnost vyzkoušení
zboží na prodejně
Dotaz na produkt
Close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poslat známému
Cena s DPH 13 400 Kč

Na kolech jsou namontované speciální Enduro univerzální pláště Crossmax QUEST s měkkým Contact Compaund a protiprůrazovou vrstvou Guard+ !
POZOR! bezdušové pláště jsou UST-READY = musí se do nich vždy aplikovat tekutý roztok na bázi latexu TYRE SEALANT. Jedno balení o obsahu 120ml stačí na dva pláště.
Při kalkulaci a porovnávání ceny s konkurencí počítejte že součástí ceny tohoto setu zapletených kol jsou duše, pláště a bezdušové ventilky v hodnotě okolo 3000 Kč. Cena setu samotného je tedy 16500,-

Materiál Alu -Maxtal
Uchycení niplů paprsků technologií FORE
100% vzduchotěsnost ráfku
Snížená váha opracováním ISM 4D pro UST bezdušové i klasické pláště s duší
Vnitřní šířka ráfků 23mm
Použitelné šířky plášťů 37mm až 76mm /1,5" až 3,0"/
těla obou nábojů i osičky z materiálu Alu
Nalisovaná zapouzdřená průmyslová ložiska s možností seřízení vůle
Volnoběžné těleso materiál Alu se dvěmi průmyslovými ložisky
Jak pro Shimano 9-11, tak Sram 9 -10
Včetně plášťů Mavic 27.5x2.40
počet drátů 24/24 přední/zadní
ISM 3D frézované ráfky 23mm
pouze pro kotoučové brzdy INTL - 6děr
UST bezdušový systém
přední kolo na osy 9/15/20mm na 100mm  (v balení adaptér na boost vidlice 110)
zadní kolo jak na 9/135 tak i na  12/142 (adaptáry na rychloupínáky)

kola pasují na veškeré typy předních a zadních os (rozvodů) mimo jediného typu  zadní 12x148 Boost