Katalogy Zima Vyhřívání, vysoušení

Trápíte se v chladných zimních dnech? Je vám často taková zima, že nevydržíte lyžovat?Už Vám nic nepomáhá. Máme pro vás řešení, které najdete v této kategorii.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Vyhřívání, vysoušení
Zobrazit:
Řadit dle:
Lenz vyhřívané ponožky Heat Sock 1.0 + baterie RCB 1200
Ponožky v kombinaci s baterií a integrovaným vyhřívacím systémem udrží až 14 hodin Vaše nohy v teple bez ohledu na to, v jak extrémních podmínkách se právě nacházíte.

5 571 Kč
detail
-10%
doporučujeme
Vysoušeč bot Thermic Boot Warmer auto
Vysoušeč obuvi THERM-IC Bootwarmer 12V Použití do auta (12V) . Vysoušeč je praktický, rychlý a má ochranu před přehřátím (optimální cirkulace tepla). Vhodný pro obuv, rukavice všech možných typů a velikostí.
620 Kč
detail
-30%
Vysoušeč bot Lenz Space warmer 1.0
Tento malý a skladný společník na Vašich cestách vysuší spolehlivě mokré rukavice, lyžáky, turistické boty i běžkové boty. Nová konstrukce zajistí příjemné teplo v rukavicích nebo botách. Vyhřívání disponuje pojistkou proti přehřátí, nová žebra pro optimílní prohřátí. Vyhřívání má výkon 12 W. Napájení na 240 V.
740 Kč
detail
-0%
Vyhřívané vložky do bot Thermic Sole
Vložka do bot použitelná se všemi therm-ic akku sadami, výborná kvalita a komfort, anatomický 3D tvar pro lepší oporu, stabilitu a rozložení sil, vysoce kvalitní materiál pro ideální klima nohy v obuvi. Pěnová konstrukce EVA, jednochá manipulace
1 180 Kč
detail
-30%
Vysoušeč obuvi Lenz space dryer 1.0
Rychlý, praktický a tichý vysoušeč obuvi Thermic, který vysouší pomocí proudění teplého vzduchu.Pro sušení obuvi, textilu a rukavic. Velmi šetrné k materiálu díky možnostem individuálního nastavení. Ochrana proti přehřátí. Balení obsahuje vysoušeč a dvě hubice (v případě potřeby lze dokoupit). Výkon vysoušeče je 50 W.
2 200 Kč
detail
Baterky Lenz lithimum pack ic 1200
 Náhradní baterie pro vyhřívané ponožky LENZ .Je možné si nastavit 3 stupně intenzity topení. Systém ponožka + baterie lze použít nejen do lyžáků, ale do každé běžně použávané obuvi. Ultralehkábaterie s extrémě krátkou dobou dobíjení .
3 990 Kč
detail
--18%
Vyhřívané podkolenky Lenz set 5.0 toe cap + lithium pack 1200
Nová a ještě lepší ponožka Lenz Heat sock 5.0 , která zajišťuje vyhřívání i z horní časti prstů ,v kombinaci s baterií PowerSock ic 1200 bude držet Vaše nohy v teple až 14 hodin za jakéhokoliv počasí.
6 290 Kč
detail
-10%
Vyhřívané rukavice Zanier Heat.GTX 2.0
Dámské rukavice Heat GTX se svojí novou technologií, která vyhřívá déle, tepleji a při nižší váze. Baterie váží pouhých 60 gramů, jsou odolné vůči vodě i otřesům ukryty a díky svému profilu jsou v rukavici ukryté tak, že je sotva spoznáte.
8 890 Kč
detail
-10%
Vyhřívané rukavice Zanier Hot.GTX 2.0
Dámské rukavice Hot GTX se svojí novou technologií, která vyhřívá déle, tepleji a při nižší váze. Baterie váží pouhých 60 gramů, jsou odolné vůči vodě i otřesům ukryty a díky svému profilu jsou v rukavici ukryté tak, že je sotva spoznáte.
8 990 Kč
detail
-9%
1