Triko Mico Man Skintech Warm Skin nero

Těsně přiléhající bezešvé spodní prádlo, téměř jako druhá kůže, svoboda pohybu. 4-way stretch materiál. Barva černá. Obrázek je pouze informativní
Výrobce:MICO
Určení:
Pánské
Sezóna:2013
Barevnost: Nero
Velikost:
Dostupnost: Na dotaz
doprava zdarma
při nákupu nad 3000 Kč
doprava do 2
pracovních dnů
možnost vyzkoušení
zboží na prodejně
Dotaz na produkt
Close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poslat známému
Cena s DPH 1 340 Kč
Koupit v novém eshopu

Italská firma Mico Sport spa založena v roce 1970 působila jako výrobce dámských punčoch. V roce 1977 se začala věnovat výrobě funkčních, sportovních ponožek, při jejichž výrobě využívá nejmodernějších technologií a nejnovějších materiálů. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou sportovních ponožek obohaceným o spolupráci se světově známými sportovci se firma Mico Sports stala na začátku 90 let lídrem ve svém oboru na italském trhu. Svůj vývoj firma stále směřuje k vytváření co nejkomplexnější kolekce „technického“ prádla.

V roce 1990 začala firma Mico Sports spolupracovat s americkou společností Noble Fiber Technologies Inc. a získala licenci na exkluzivní využití stříbrného vlákna X-Static Silver, které je považováno za vrchol, co se týče technologií používaných ve sportovním odvětví. Dnes je značka Mico synonymem pro hi-tech výrobky vysoké kvality navržené pro specifické aktivity a prostředí a pro ty, kteří hledají dlouhotrvající komfort, funkčnost a ochranu.

95%POLYPROPYLENE-5%ELASTAN