Triko Luis Trenker Benz

-40%
Triko s dlouhým rukávem Luis Trenker
Výrobce:Luis Trenker
Určení:
Pánské
Sezóna:2014/15
Barevnost: šedá
Velikost:
Dostupnost: Na dotaz
doprava zdarma
při nákupu nad 3000 Kč
doprava do 2
pracovních dnů
možnost vyzkoušení
zboží na prodejně
Dotaz na produkt
Close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poslat známému
Běžná cena: 4 790 Kč
Sleva (40%) 1 916 Kč
Cena s DPH 2 874 Kč
Koupit v novém eshopu

Letters from the past. Long-sleeved shirt with double polo collar; inner collar in contrasting colour; embroidered lettering, gentian patch, start number 42, and LUIS TRENKER logo on front; broad cuffs on sleeves; 100% cotton

LUIS TRENKER

Kvalitní sportovně-módní oblečení. Proklatě alpský styl.

Počátky alpinismu jako inspirace

Luis Trenker byl mužem Alp, jehož charisma přetrvává dodnes. Staré filmy z hor a o horách jsou svědectvím, ve kterém je cítit hluboký respekt k pionýrům alpinismu, kteří se stavěli odvážně, ale nikdy ne namyšleně, k výzvě nepokořených alpských vrcholů. Prostě, ale přesto stylově oblečení v lodénových sakách, vlněných pumpkách

a horských botách z těžké teletiny. V kapse u saka vždy fajfku a tabák pro chvíle po zdolání vrcholu. Chvíle zamyšlení a pozorování krajiny z úplně nové, dosud nepoznané perspektivy.

Luis Trenker letos rozšířil své pole působnosti právě o Českou republiku. Zatím jediný obchod s originálním „alpským stylem“ Luise Trenkera můžete najít v Praze pouze ve firmě Bilsport

Filozofie

Luis Trenker – nápad, jméno, mýtus: synonymum pro horské dobrodružství, touhu po svobodě a cestu vedoucí vzhůru. Během jeho života byl po celém světě známý jako horolezec, herec, režisér a autor bestsellerů. Dnes představuje ikonu módní značky LUIS TRENKER, která kombinuje staré s novým v nadčasovém a zároveň moderním stylu. Stejně jako originál, tato jihotyrolská značka nezná limity ani generační rozdíly. Svým troufalým způsobem přenáší svět legendárního filmaře přes hory do naší doby. Důraz je kladen na sportovní módu. S každou novou kolekcí LUIS TRENKER přispívá k typickému alpskému lifestylovému ideálu: trend, ve kterém hrají jihotyrolské značky výraznou roli.

Historie

Značka byla založena v roce 1995 dvěma bratry z italského Bolzana, Michim a Hansjoergem Klemerovými. Ze začátku pracovali společně s renomovaným výrobcem kožených oděvů Meindlem v Německu. Od roku 2000 je Michi Klemera jediná osoba zodpovídající za značku. Od té doby značka konstantně roste a celosvětový úspěch LUISE TRENKERA ukazuje, že se bratři vydali správnou cestou.

LUIS TRENKER Online store

Kromě obchodů a „shop-in-shops“ v Jižním Tyrolsku, Rakousku, Německu, Švýcarsku a Anglii mohou zákazníci a fanoušci LUISE TRENKERA navíc prozkoumat jeho pestrou módu i online: Online obchod byl zaveden v září 2010 a je tak dalším milníkem v historii značky, která je výrazná svým konstantním tokem nových idejí. Svým online prodejem LUIS TRNKER nejen rozšiřuje rádius distribuce, ale rovněž umožňuje fanouškům užít si snadný způsob nákupu. Tento koncept apeluje především na moderní městskou klientelu. LUIS TRENKER má zákazníky jak v alpském regionu, tak v zahraničních zemích jako jsou USA, Anglie a Rusko. Na začátku srpna byl celý online vzhled LUISE TRENKERA obnoven. A tak od teď září internetový obchod novým leskem, stejně jako nový styl LUISE TRENKERA. Nyní je internetový obchod přístupný na shop.luistrenker.com.

Kolekce

Po vyjednávání s Trenkerovými rodinnými dědici ohledně práv na použití jména pro název firmy, vstoupila značka do své první sezóny v roce 1995. Také ženy byly tímto unikátním alpským lifestylem nadšené, ale trvalo to až do roku 1999, než byla dostupná i dámská kolekce LUIS TRENKER. Během následujících let značka rostla a vzkvétala. Následovala řada doplňků zahrnující klobouky, čepice, šátky, šály a boty v typickém luistrenkerovském stylu. V roce 2009 se rozjela i první dětská kolekce LUIS TRENKER. Profil značky je neustále zdokonalován a rozšiřován tak, aby korespondoval se stylem značky. Kolekce Podzim/Zima 2012 byla vytvořena novým týmem designérů: Luisa de Santi a Gionata Malagodi. Inspirací pro nadcházející kolekce jim jsou především počátky alpinismu.

Největší úspěchy

V únoru 2005 byla značka poprvé zvolena za Značku roku a Nejlepší pánský outfit na ispovision Zima 2005. O šest měsíců později, v červenci 2005, LUIS TRENKER opět získal titul Značka roku a k tomu Nejlepší dámský outfit. V únoru 2006 značka vyhrála 5 ze 7 ocenění na ispovision Podzim 2006: Značka roku, Designer roku, Nejlepší dámský outfit plus Nejlepší dámská obuv a Nejlepší pánská obuv.

Showrooms, veletrhy

Každou sezónu se LUIS TRENKER objeví na následujících show: Premium v Berlíně, ISPO v Mnichově a Tracht & Country v Salzburgu. V listopadu 2011 se LUIS TRENKER přestěhoval do nového sídla v Bolzanu.

Spolupráce

Společně s Land Rover představil LUIS TRENKER na ispovision v lednu 2006 Concept Car speciálně navržený právě LUISEM TRENKEREM. Dvě legendy zastupující svobodu, vitalitu a styl dostaly možnost spojit se tímto způsobem. Další model Range Rover Sport následoval v roce 2007.

V roce 2009 alpská lifestylová značka rozšířila svou identitu o koncept exkluzivních hotelových apartmánů ve spolupráci s OltreMoDo, italským expertem přes hotelové vybavení. Infračervený pokoj ze speciální edice, který byl vytvořen společně se společností Physiotherm, doplňuje kolekci hotelových apartmánů LUIS TRENKER. První horská chata v luistrenkerovském stylu byla vybudována v horské vesnici Priesteregg v Leogangu, Rakousko. V prosinci 2010 byl v Rakousku u Achensee otevřen alpský lifestylový hotel Das Kronthaler vybavený apartmány podle LUISE TRENKERA.