Tretry NorthWave Maya

-28%
Nová vložka s ergonomickým designem vytvořená tak, aby cyklistovi při šlapání poskytla excelentní pozici, aniž by se vzdal komfortu.
Výrobce:NW
Určení:
Velikost:
Dostupnost: Na dotaz
doprava zdarma
při nákupu nad 3000 Kč
doprava do 2
pracovních dnů
možnost vyzkoušení
zboží na prodejně
Dotaz na produkt
Close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poslat známému
Běžná cena: 2 500 Kč
Sleva (28%) 710 Kč
Cena s DPH 1 790 Kč

Jaws Podrážky Jaws byly navrženy po studiu MTB pneumatik tak, aby garantovaly maximální přilnavost v extrémních podmínkách ve stoupáních, sjezdech a na všech typech povrchů - i těch nejzáludnějších. Přední část podrážky je rozdělena do dvou částí: vnitřní podrážka v laminátu s přidaným karbonem a vnější podrážka. Zadní část z gumy byla navržena tak, aby zajistila maximální přilnavost také ve sjezdech.

Omega Heel Nově vypadající pata, skvěle chrání a drží nohu a k tomu je lehká. Tuhý profil stabilizuje patu dokonce i během maximálního tlaku, čímž zaručuje komfort životnost boty. Zadní pustí dovolí horko ven a tím nohu ochlazuje.

Tretry Northwave Nová teplem tvarovaná dřevěná vložka představuje nejdůležitější inovaci u nových treter s karbonovou podrážkou. Dřevo chrání nohy před vnějšími nepříjemnostmi jako je voda nebo přehřátí podrážky. Zároveň tlumí vibrace a zefektivňuje přenos síly z nohy na pedál.