Sportovní hodinky Suunto X9

-45%
Sportovní hodinky Suunto X9i jsou nejmenší outdoorové hodinky s funkcí GPS na světě, je nyní kompatibilní s několika digitálními mapovacími službami s rozsahem po celém světě. Inovované Suunto X9i disponuje novou USB nabíječkou a PC konektorem, takže si uživatelé mohou během stahování dat zároveň i nabíjet své X9i přes PC.
Výrobce:Suunto
Určení:
Dostupnost: Na dotaz
doprava zdarma
při nákupu nad 3000 Kč
doprava do 2
pracovních dnů
možnost vyzkoušení
zboží na prodejně
Dotaz na produkt
Close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poslat známému
Běžná cena: 20 158 Kč
Sleva (45%) 9 168 Kč
Cena s DPH 10 990 Kč

Použití digitálního mapovacího systému umožňuje uživateli nejen plánovat své trasy na digitálních mapách, ale též vytisknout i své vlastní upravené mapy a stáhnout trasy ze Suunto Track Manager softwaru přímo do Suunto X9i. To vše vede k mnohem rychlejšímu a jednoduššímu plánování tras a programování bodů cesty.

Při navigaci po předem plánované trase zobrazuje Suunto X9i směr a zbývající vzdálenost k dalšímu bodu cesty a kalkuluje odhadovaný čas do cíle. Funkce módu navigace, „Track back“, vás přesně provází absolvovanou trasou zpět ke startu. V průběhu aktivity zobrazuje Suunto X9i, díky funkcím GPS, aktuální rychlost, vzdálenost a čas. Funkce „Find Home“ zobrazuje nejkratší cestu zpět k bodu startu, respektive k pozici označené jako "Home".

Suunto X9i je nejmenší a nejlehčí náramkový počítač s funkcí GPS na světě. Dále uživateli nabízí výškoměr, barometr, digitální kompas, teploměr a rozsáhlou paměť, stejně jako plnohodnotný mód času a stopek. Kombinace všech těchto funkcí do jediného sportovního náramkového počítače nezvyšuje pouze bezpečnost, ale dodává zcela nový rozměr vašim outdoorovým zážitkům.

Memory-Map hodinek Suunto X9i:
Suunto s potěšením oznamuje, že náramkový počítač Suunto X9i je nyní kompatibilní s Memory-Map, navrženými digitálními mapovými experty. Použitím Memory-Map softwaru s posledním modelem Suunto X9i, umožňuje uživateli plánovat své trasy na mapách Ordnance Survey, tisknout své vlastní mapy a stahovat trasy z PC přímo do vašeho nového Suunto X9i, které disponuje funkcí GPS. Způsob plánování tras a programování bodů cesty je tak rychlejší, přesnější a jednodušší.
Prohlížecí funkce Memory-Maps 3D umožňují vizualizovat trasy v 3D terénu – ideální pomocník při individuálním plánování tras a jejich přizpůsobení nárokům uživatele. S mapami Aerial Photographic, mohou uživatelé ověřovat scenérii v 3D a získat tak přehled své zamýšlené trase dříve, než opustí dům.
Záznam vámi absolvované trasy můžete zcela jednoduše uložit z X9i do vašeho PC a následně ji prohlížet a analyzovat na základě dat, jakými jsou poloha, čas, rychlost, vzdálenost, výškové rozdíly.
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní má Suunto X9i velice snadnou obsluhu a je vhodné k širokému spektru outdoorových aktivit. Například jmenný seznam v paměti Suunto X9i, který je sestaven uživatelem, umožňuje ukládání názvů poloh různých lokalit dle specifických požadavků uživatele, jakými jsou např. skvělá místa pro rybaření, jedinečné skalní stěny a překrásná místa pro kempování.
Suunto X9i pro své uživatele vytvořil otevřenou webovou komunitu www.suuntosports.com, která umožňuje všem uživatelům Suunto sdílet a porovnávat jejich trasy, výkon a zkušenosti vztahující se k jejich aktivitám.