Katalogy Zima Sjezdové lyže

Sjezdové lyžování je jedním z nejoblíbenějších zimních sportů. Proto jsme pro Vás řipravili nabídku, kterou ocení jak závodní lyžaři, tak milovníci rekreačního lyžování. Nabízíme lyže těch nejlepších značek jako jsou Head, Völkl, Nordica, Stöckli, Atomic. Kategorie jsou rozděleny i dle určení na pánské(uni), které jsou samozřejmě pro pány a pro ženy , které nechtějí vyloženě dámskou lyži, dále pak na dámské, dětské a juniorské lyže.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Sjezdové lyže
Zobrazit:
Řadit dle:
Lyže Stöckli Laser CX+Salom.NSP12Ti S75 wh/bl
Nově přepracované lyže Laser Cx jsou přesně to, co hledají ambiciózní lyžaři.
32 990 Kč
detail
Stöckli lyže Laser SL + Salomon NSP12Ti + plate stoe
Lyžování má přinášet radost a to především, když děti s lyžováním začínají. Aby byla výuka lyžování hrou, vyvinuli jsme lyže Motion Team
32 990 Kč
detail
Lyže Stockli Laser SX+Salom.NSP12Ti S75 gr/bl
Laser SX s technologií Turtle Shell se nechá přesně řídit při jakékoliv rychlosti. V pomalejší jízdě měkce následuje sebemenší tlak na hranu, zato ve vysoké rychlosti, v obřákových obloucích jede jako po kolejích – jako prvotřídní závodní stroj.
32 990 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser SL+Vist V614 blue-black
Lyže Laser SL zaručuje díky perfektní geometrii super grip a hravou lehkost v krátkých, rychlých obloucích, a to i na tvrdém , zledovaťelém podkladu. Skutečný vítěz s technologií VRT
32 990 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser GS+ V614SL Red-black
Výkonná lyže na obří slalom, která se dokonale hodí pro střední až dlouhé oblouky. Systém VRT Vám zajistí stabilitu a zážitek z každé jízdy. Lyže zůstává absolutně stabilní a přesná i ve vysokých rychlostech, a díky větší síle v centrální části výborně drží na hranách.
32 990 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser GS FIS
Čistokrevná závodní lyže na obří slalom, která odpovídá normám FIS. Lyže Laser GS FIS jsou osobněním dvaceti let zkušeností ve Světovém poháru. Obřačka pro vítěze s osvědenou Vario Racing Technologií (VRT) zajištujicí skvělou kontrolu lyží a harmonické zahájení oblouku. Tyto lyže jsou pro ty , kteří si chtějí dát do těla a ne se jen vozit.
24 750 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser SL+ V614SL Blue-black
Ryze sportovní slalomová lyže vhodná pro krátké až střední oblouky. Tato lyže má perfektní geometrii a super přilnavost dokonce i na tvrdých a zledovatělých sjezdovkách. Skutečný vítěz s technologií VRT.
25 150 Kč
detail
Lyže Stockli Spirit Globe + vázání salomon KZ12Ti 14/15
Tento sportovní carver zaručuje čisté potěšení při optimální rychlosti. Skvěle se ovládá za všech sněhových podmínek.
23 260 Kč
detail
Lyže Stöckli Scale Alpha+ M AM12 15/16
 Lyže ideální na krátké až střední oblouky, vhodná také na krátké výlety do hlubokého sněhu.
30 790 Kč
detail
Lyže Stöckli Laser SX+ VM412 15/16
Vynikající lyže, která ke stabilní i ve vyšších rychlostech. Má univerzální charakter pro střední až delší oblouk.
31 090 Kč
31 090 Kč
detail
-0%
Lyže Stöckli Otwo Motion+ Salomon KMC12 15/16
Dobrý výkon a unikátní design. Přírodní materály dávají této lyži řadu dobrých vlastností. tyto lyže Vám zajistí více zábavy a méně námahy při zimních radovánkách. Exklusivní model Stockli Otwo. Jedinečný exkluzivní design, přírodní materiály - sidewall z bambusových vláken, nová geometrie, jednoduché ovládání, výborná točivost, skvělý výkon.
33 590 Kč
detail
|<< < 1 2 3 4 5 > >>|