Sedlo Fizik Arione CX braided carbon

-32%
Arione CX Carbon Braided Dlouhé, ploché a elegantní - snadná charakteristika nového sedla Arione CX Carbon. Použití technologií Wing Flex a Twin Flex napomáhá snížení hmotnosti a zvýšení komfortu. Skořepina i ližiny jsou vyrobeny z karbonu pro co nejnižší váhu. skořepina Carbon Wing Flex Twin Flex ližiny Carbon Braided 7x9 mm I.C.S. ne hmotnost 159 g
Výrobce:Specialized
Určení:
Dostupnost: Na dotaz
doprava zdarma
při nákupu nad 3000 Kč
doprava do 2
pracovních dnů
možnost vyzkoušení
zboží na prodejně
Dotaz na produkt
Close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poslat známému
Běžná cena: 7 490 Kč
Sleva (32%) 2 410 Kč
Cena s DPH 5 080 Kč

Specifická konstrukce sedla, která umožňuje mírný průhyb skořepiny po stranách. Je tak zaručen volný pohyb stehen při šlapání a zvyšuje se počet možných pozic

Carbon Braided

Technologie Carbon Braided umožňuje vyrobit ližinu ve tvaru „pleteného karbonového rukávu“. Jednosměrně uložená karbonová vlákna jsou vložena do 3-D pleteniny vláken ve tvaru trubky. Ližina se může rozpínat a zkracovat při zachování vysokého stupně odolnosti.

Pletenina Carbon Braided má vyšší pevnost než karbonová pletenina a zároveň je výrazně lehčí.

I.C.S.

Integrovaný systém, který umožňuje snadno nacvaknout blikačku Blin:k nebo podsedlovou kapsičku Saddle Pa:k. Vznikne tak čisté, jednoduché spojení, které nevyžaduje žádné nářadí nebo řemínky. V případě, že kapsičku ani blikačku nepoužíváte, je do systému nacvaknuté logo fi´zi:k. ZNAČKA FI’ZI:K, patřící pod křídla italského výrobce Selle Royal, se již 12 let věnuje výrobě sedel nejvyšší kvality. Slovo „fi’zi:k“ je fonetickým přepisem slova konstituce ve spojení se silou a krásou lidského těla. Od začátků po dnešní dny se motto značky nezměnilo, je přirozené a zcela jednoznačné – maximálním způsobem úročit zkušenosti z jízdy na kole.

Výrobní proces značky se výrazně liší od technologických postupů, které jsou používány ostatními producenty sedel. Kvalita, soustředění pozornosti na detail, neustálá snaha o zdokonalení a inovace jsou hlavním hnacím motorem. Ruční proces výroby využívá velmi kvalitní materiály, které jsou převážně italské provenience.

Každé jednotlivé sedlo je krok za krokem manuálně kompletováno. Dva zaměstnanci opatrně napnou potah sedla na skořepinu, vsadí ližiny, pak sedlo pečlivě očistí a následně jej ručně zabalí. I sebenepatrnější vada, kterou by nezkušené oko snadno přehlédlo, znamená okamžité vyřazení produktu. Je to skutečně mravenčí práce, která přináší své ovoce. Právě díky ní je značka fi’zi:k celosvětově známá vynikající kvalitou, elegancí a osobitým stylem výrobků. Jednoduše řečeno – nechte si ušít oblek u špičkového krejčího a ke konfekci už se nikdy nevrátíte. Od samého začátku byla idea značky zcela jasná – nabízet dokonalou kombinaci pohodlí a nízké hmotnosti. Fi’zi:k investoval nemalé finanční prostředky a stovky hodin maximálního pracovního nasazení do fyziologického výzkumu, anatomických studií a vývoje nových technologií. Značka úzce spolupracuje s profesionálními týmy, jejichž zkušenosti jsou pro další vývoj důležitým zdrojem informací. Mezi české jezdce, kteří využívají a testují kvalitu produktů fi’zi:k, patří triatleti Petr Vabroušek a Filip Ospalý, týmy dimp – Giant, ASC Dukla Praha v čele s mistrem světa 2007 v omniu Aloisem Kaňkovským.