Mucc-Off C3 Ceramic Lube 50ml

Patentované složení založené na sloučenině nitridu boru, fluoropolymerech a nano keramických aditivech zajišťujících velmi nízkou frikci,jedinečné integrované UV fluoreskující barvivo pro skutečně dokonalou kontrolu aplikace maziva,C3 vytváří na řetězu suchý keramický povlak zvyšující výkon a odolnost maziva za suchých klimatických podmínek.
Dodavatelný kód:871
Určení:
Sezóna:2016
Dostupnost: Na dotaz
doprava zdarma
při nákupu nad 3000 Kč
doprava do 2
pracovních dnů
možnost vyzkoušení
zboží na prodejně
Dotaz na produkt
Close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poslat známému
Cena s DPH 310 Kč

výborně eliminuje ulpívání prachu a jiných nečistotMuc-Off carbon safety,bezpečný k carbonu i jiným citlivým materiálům,mazivo není založeno na ropném základu,neobsahuje kyseliny ani rozpouštědla,plně biologicky odbouratelný,určen pro použití na řetězy silničních, cyklokrosových a MTB kol i DH speciálů.

Standardní maziva jsou velmi kvalitní lubrikanty vyznačující se vysokou odolností, zajišťující nízkou frikci a skutečně excelentní výkon za všech povětrnostních podmínek.
Od keramického maziva C3, které je skutečně vyvinuto bez jakéhokoliv kompromisu, se liší svým složením, a proto je třeba standardní mazivo aplikovat mnohem častěji a v pravidelnějších intervalech než vyspělejší C3.