Muc-Off bike cleaner 1l

Moderní čisticí prostředek, který představuje skutečnou revoluci v oblasti profesionální chemie. Jeho snadné, rychlé a bezpečné použití je založeno na nano částicích, které díky své minimální velikosti dokážou snadno a rychle pronikat špínou a z povrchu j Moderní čisticí prostředek, který představuje skutečnou revoluci v oblasti profesionální chemie. Jeho snadné, rychlé a bezpečné použití je založeno na nano částicích, které díky své minimální velikosti dokážou snadno a rychle pronikat špínou a z povrchu ji odstraňovat již na molekulární úrovni.
Dodavatelný kód:904-CT
Určení:
Sezóna:2016
Velikost:
Dostupnost: Na dotaz
doprava zdarma
při nákupu nad 3000 Kč
doprava do 2
pracovních dnů
možnost vyzkoušení
zboží na prodejně
Dotaz na produkt
Close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poslat známému
Cena s DPH 330 Kč

Muc-Off Bike Cleaner je zásaditý a jelikož neobsahuje žádné kyseliny ani rozpouštědla, lze ho bezpečně použít na všechny materiály, z kterých jsou dnes vyráběny moderní motocykly, kola nebo automobily. Navíc ho není třeba žádným způsobem ředit nebo jinak před aplikaci připravovat. Tím se jeho použití stává skutečně velice snadným a rychlým.

čistící prostředek na všechny části kol a motocyklu, založený na Nano Technologii, zásaditý, cestovní balení pro údržbu na cestách, plně biologicky odbouratelný na plexi, helmu atd. ,neobsahuje škodlivé kyseliny, rozpouštědla ani CFC, obsahuje antikorozivní přísady chránící kovové části již v průběhu mytí, zcela bezpečný při použití i na citlivé materiály jako je kov, elox, chrom, titan, lak, carbon, plast, guma atd., určený také k mytí kompletního brzdového systému, vynikající na nečistoty biologického původu jako jsou mušky, prach, bahno, nesmývá ani nenarušuje účelově nanesená maziva např. na řetězu, předních teleskopech atd. snadné, rychlé, efektivní a bezpečné použití

Aplikace:

Muc-Off Bike Cleaner stačí pomocí rozprašovače aplikovat, nechat několik minut působit a poté důkladně opláchnout vodou. Doporučená doba působení po aplikaci je 3-5 minut, ale žádný problém nevzniká ani při působení mnohem delším, řádově v desítkách minut. Protože Bike Cleaner není v žádném ohledu agresivní, netřeba se obávat takových nepříjemností, jakými jsou vyžírání laku, křehnutí plastů atd.