Katalogy Zima Lyžařské rukavice

V nabídce najdete palcové, prstové lyžařské ale i vyhřívané lyžařské rukavice. Hlavním úkolem lyžařských rukavic je chránit proti chladu a vlhku, na zledovatělém terénu je oceníte i při pádu – chrání ruce před odřením.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Lyžařské rukavice
Zobrazit:
Řadit dle:
Leki juniorské rukavice WC Race Coach Flex S GTX
Worldcup Race Flex S Junior určené pro školáky se zateplením technologií Gore-Tex.
3 290 Kč
detail
Leki dámské rukavice Griffin S
Elegantní, sportovní, Griffin S Lady. Díky teplé a měkké podšívce z materiálu Primaloft jsou tyto dámské rukavice vždy suverénním společníkem na sjezdovce nebo v terénu.
3 590 Kč
detail
Leki rukavice Griffin S
Díky měkké a teplé podšívce jsou rukavice Griffin S suverénním společníkem jak na sjezdovce, tak i ve snowparku, na U-rampě či v terénu.
3 590 Kč
detail
Leki palčáky Fuse S
Už nikdy studené ruce. Díky konstrukci Comfort Fit a termoizolačnímu materiálu Primaloft se ruce v palčácích Fuse S Mitt cítí jako doma. Integrovaný systém Trigger S je dokonalým završením celkové koncepce tohoto modelu.
3 840 Kč
detail
Leki rukavice Fuse S mf touch
Už nikdy studené ruce. Díky konstrukci Comfort Fit a termoizolačnímu materiálu Primaloft se ruce v rukavicích Fuse S mf touch mf touch cítí jako doma.
3 840 Kč
detail
Leki rukavice WC Race Coach Flex S GTX
Dovedně řešené detaily a špičkový výkon pro všechny mladé talenty. GORE-TEX®, Thinsulate a vnitřní flísový materiál s úpravou Makes Dry nabízejí tu nejlepší ochranu před vlhkostí a chladem.
4 690 Kč
detail
doporučujeme
Toni Sailer dámské rukavice Leyla
Dámské lyžařské prstové rukavice Toni Sailer Leyla vyrobeny z prémiové ovčí kůže s voděodolnou úpravou a na dotek příjemnou, teplou a rychleschnoucí fleecovou podšívkou.
5 290 Kč
detail
Leki palčáky HS WC Race Ti S Speed System
Odolné, sportovní, technicky vyspělé rukavice Worldcup Ti. S Mitt Speed Sys. nabízejí maximální výkon a dokáží dostát všem nárokům kladeným na racingový model.
6 340 Kč
detail
Dětské rukavice Leki Little Trigger S mitten 15/16
Rukavice s poutkem pro Trigger s pro ty nejmenší. Na výrobu rukavic je použit materiál Soft-Tex. Dále je rukavice vybavena komfortní podšívkou pro tepelnou optimalizaci.
980 Kč
detail
-10%
Juniorské rukavice Leki Snowstar S Mitten 15/16
Leki Snowstar S jsou juniorské sjezdové rukavice. Jsou vyrobeny z kvalitního Soft-TEXu a ventilační J-Max, Softfil, Tricot prstová vložka udržuje vaše ruce v suchu a teple. Trigger S systém pro rychlé připnutí hole je účinným řešením pro závodníky.
1 070 Kč
detail
-10%
Juniorské rukavice Leki WC race coach flex gtx cyan 15/16
Dětské sjezdové rukavice Leki WorldCup Race Coach gtx. Mají plastový chránič kloubů. Jsou navrženy tak, aby vás bezpečně chránily před tyčemi branek.  Trigger S systém pro rychlé připnutí hole je účinným řešením pro závodníky. Flízová prstová vložka udržuje vaše ruce v suchu a teple.
2 600 Kč
detail
-10%
1 2 3 4 > >>|