Katalogy Zima Lyžařské hole

Hole pro sjezdové lyžování stále patří k základní výbavě při sjezdovém lyžování. Při výběru se soustřeďte nejenom na materiálové složení, madlo, ale i na délku, která je nejdůležitějším parametrem hůlek. Pokud si nejste jisti, zeptejte se nás, rádi Vám poradíme.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Lyžařské hole
Zobrazit:
Řadit dle:
Leki hole Rider S
Lehké, stabilní, bezpečné: Aby si děti užívaly, musí výbava padnout. Rider S je spolehlivý průvodce pro dny na sněhu bohaté na zážitky. Bezpečnostní poutko Trigger S lze rychle zacvaknout do rukojeti hole a opět uvolnit.
890 Kč
445 Kč
detail
-50%
Atomic dámské lyžařské hole Cloud
Osvědčený model dámských holí Atomic Cloud W Hůlky jsou vyrobeny z materiálu Aluminium 6061 T6, 16 mm a jsou vybaveny ergonomickou rukojetí pro jistý úchop.
890 Kč
445 Kč
detail
-50%
Atomic juniorské lyžařské hole Redster
Sjezdové hole ATOMIC REDSTER JR. Sjezdové juniorské hole Atomic Redster JR se závodními talířky pro mladé závodníky.
950 Kč
475 Kč
detail
-50%
Atomic lyžařské hole Redster
Pokud hledáte kvalitní rovné závodní hole, které jsou zároveň vyrobeny s ohledem na nízkou váhu pak Atomic Redster je správná volba.
1 040 Kč
520 Kč
detail
-50%
Leki hole Rider girl
Pestrá hůl Rider pro malé lyžaře. S rukojetí PAS a nastavitelnými poutky, takže děti mohou svými malými ručkami pevně a pohodlně uchopit hůl. Se skvělými pestrými hůlkami je lyžování přece o tááákovýhle kus zábavnější.
440 Kč
220 Kč
detail
-50%
Leki hole Racing Kids
Tyto hole jsou prostě "povinnou výbavou" pro každého příznivce Felixe Neureuthera a dalších hvězd Světového poháru. Model Racing Kids v designu LEKI Worldcup s hliníkovými trubkami o průměru 14 mm a bezpečnostní rukojetí PA Safety.
590 Kč
295 Kč
detail
-50%
1