Katalogy Zima Lyžařské hole

Hole pro sjezdové lyžování stále patří k základní výbavě při sjezdovém lyžování. Při výběru se soustřeďte nejenom na materiálové složení, madlo, ale i na délku, která je nejdůležitějším parametrem hůlek. Pokud si nejste jisti, zeptejte se nás, rádi Vám poradíme.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Lyžařské hole
Zobrazit:
Řadit dle:
Leki hole WC Lite SL TR-S
Takřka nezničitelným trubkám z vysokopevnostního hliníku, o průměru 16 mm, se podvolí každá slalomová branka. Airfoil design současně zajišťuje optimální aerodynamické vlastnosti holí, zatímco díky rukojetím GS se systémem Trigger S vždy najdeš správnou pozici pro uchopení.
1 690 Kč
detail
doporučujeme
Sjezdové hole Leki Rider 15/16
Dětské lyžařské hole Rider pro ty nejmenší začínající závodníky.
390 Kč
detail
Leki hole Rider girl
Pestrá hůl Rider pro malé lyžaře. S rukojetí PAS a nastavitelnými poutky, takže děti mohou svými malými ručkami pevně a pohodlně uchopit hůl. Se skvělými pestrými hůlkami je lyžování přece o tááákovýhle kus zábavnější.
440 Kč
detail
Leki hole Racing Kids
Tyto hole jsou prostě "povinnou výbavou" pro každého příznivce Felixe Neureuthera a dalších hvězd Světového poháru. Model Racing Kids v designu LEKI Worldcup s hliníkovými trubkami o průměru 14 mm a bezpečnostní rukojetí PA Safety.
590 Kč
detail
Sjezdové hole Leki Racing Kids 15/16
Pokud jste fanoušek závodního lyžování, nutně potřebujete tyto hůlky pro své děti. Věrná kopie designu hůlek ze světového poháru přizpůsobená pro ty nejmenší s 14mm hliníkem a PA Safety gripy.
590 Kč
detail
Leki hole Speed Lite S
Díky svým stabilním a přesto lehkým hliníkovým trubkám jsou hole Speed Lite S po všech stránkách skvělou volbou pro děti. Kompaktní rukojeti Trigger S s bezpečnostním uvolněním poskytují navíc ochranu a komfort.
1 140 Kč
detail
Juniorské sjezdové hole Leki Speed Lite 14/15
Juniorské lehké sjezdové hole o průměru 16mm, stabilní, velmi tuhá hliníková konstrukce s tvrdostí TS 4.5. Součástí holí je bezpečnostní upínací systém Trigger S.
1 190 Kč
detail
Sjezdové hole Leki Vario XS 15/16
Dětské trekkingové nastavitelné 2-dílné aluminiové hole, s Positive Angle Soft Compact madly, Speed Lock aretačním systémem a minimální přepravní velikostí 78cm.
1 390 Kč
detail
Leki hole Spark S
Hole Spark S představují dokonalý model pro začátečníky. Komfortní rukojeti Trigger S s bezpečnostním uvolněním a stabilní hliníkové hole v kombinaci se svěžími designovými provedeními zaručují dokonalý zážitek na sjezdovce.
1 690 Kč
detail
Sjezdové hole Leki Spark S red 15/16
Sportovní hole s rukojetí Trigger S. Jsou vyrobeny z leteckého hliníku o průměru 18mm, mají ocelový hrot a design je opatřen úpravou Matt Varnish.
1 740 Kč
detail
Sjezdové hole Leki Fine S black 15/16
Dámské sjezdové lyžařské hole se systémem Trigger S v atraktivním designu.
1 740 Kč
detail
Sjezdové hole Leki Fine S white 15/16
Dámské sjezdové lyžařské hole se systémem Trigger S v atraktivním designu.
1 740 Kč
detail
1 2 3 > >>|