Katalogy Zima Lyžařské helmy

Kvalitní lyžařská helma vás při lyžování ochrání před úrazem, zároveň poskytuje dostatečný tepelný komfort.Všechny helmy co nabízíme mají příslušné bezpečnostní atesty. Nabízíme helmy značek POC, Kask, Casco, Scott a dalších značek.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Lyžařské helmy
Zobrazit:
Řadit dle:
Poc chrárnič Maxilla Breakaway system
Slalomový chránič brady pro uzavřené helmy POC Skull Orbic X.
1 640 Kč
990 Kč
detail
-40%
Casco dětská lyžařská helma CX-3
Stylová lyžařská přilba se svěžím designem od předního světového výrobce přileb německé značky Casco. Lyžařská přilba Casco CX-3 nabízí kvalitní zpracování, materiály a vyspělé moderní technologie.
2 590 Kč
1 295 Kč
detail
-50%
POC helma Fornix
Lehká, dobře odvětraná a bezpečná. Vlisováním aramidových mostů do konstrukce helmy, dokázal POC vytvořit super lehkou helmu při zachování strukturální stability a ochrany.
4 390 Kč
2 195 Kč
detail
-50%
POC helma Auric Cut
Helma, která upoutá na první pohled. Zvýšená ochrana uší a spánků. EPP jádro vydrží i opakované nárazy. Model s měkkými ušnicemi.
4 690 Kč
2 345 Kč
detail
-50%
Poc Helma Skull X
Helma POC Skull X je jedním z bestsellerů značky POC. Přilba je inspirována závodním modelem.
4 940 Kč
2 470 Kč
detail
-50%
POC helma Skull X
Celoskořepinový model inspirovaný závodními modely. Vnitřní jádro je schopné odolat i opakovaným nárazům a má navíc aramidovou výztuhou.
4 940 Kč
2 470 Kč
detail
-50%
POC dětská helma POCito Skull
Jedna z nejbezpečnějších dětských helem na trhu. Konstrukce odvozená od závodních helem. EPP jádro a aramidový oplet. V ceně reflexní vestička a blikačka na baterie.
4 390 Kč
2 590 Kč
detail
-41%
Lyžařská helma Casco SP-2 Snowball Visor
Vynikající lyžařská přilba se štítem, který se dá sundat.
5 390 Kč
2 695 Kč
detail
-50%
Lyžařká helma Casco SP3 Airwolf lady
Luxusní lyžařská přilba s nezaměnitelným modním designem od předního světového výrobce přileb německé značky Casco. Lyžařská přilba Casco SP-3 Airwolf nabízí naprosto precizní zpracování, kvalitní použité materiály a vyspělé moderní technologie. Díky konstrukci Monocoque ultra je tato přilba velice bezpečná a přitom také lehká. Velikost přilby lze snadno přizpůsobit díky systému Disc-fit-Vario umožnující přesné a rychlé nastavení požadované velikosti, podle tvaru hlavy.  
5 590 Kč
2 795 Kč
detail
-50%
Lyžařská helma Casco SP-3 Airwolf
Casco SP-3 Airwolf je lyžařská dobře odvětraná helma vyrobená z třívrstvé skořepiny, která zajišťuje maximální úroveň ochrany. Přilba je velmi bezpečná, lehká a díky systému Disc-fit-Vario skvěle padne. Helma je dodávána bez zorníku.
5 900 Kč
2 950 Kč
detail
-50%
Lyžařská helma POC Receptor Backcountry mips blue 15/16
Je to lehká, aramidem vyztužená a dobře odvětraná helma, vybavená patentovaným systémem MIPS, který snižuje rotační síly působící na mozek v případě šikmého nárazu. Pevnost v tahu aramidových vláken je velmi vysoká, a když jsou provázané do „mostu“ v konstrukci helmy, tak umožňují rozptýlení energie nárazu po celém mostě, což zvyšuje absorpci energie.
7 290 Kč
3 645 Kč
detail
-50%
Kask lyžařská helma se štítem Essential
Lyžařská helm Kask Essential je ideální pro lyžaře, kteří hledají elegantní a klasický vzhled se zaměřením na funkčnost a bezpečnost. Kask Essential je to dokonalý mix stylu a funkčnosti.
7 990 Kč
3 995 Kč
detail
-50%
1 2 3 4 > >>|