Katalogy Zima Lyžařské helmy

Kvalitní lyžařská helma vás při lyžování ochrání před úrazem, zároveň poskytuje dostatečný tepelný komfort.Všechny helmy co nabízíme mají příslušné bezpečnostní atesty. Nabízíme helmy značek POC, Kask, Casco, Scott a dalších značek.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Lyžařské helmy
Zobrazit:
Řadit dle:
Casco dětská lyžařská helma CX-3
Stylová lyžařská přilba se svěžím designem od předního světového výrobce přileb německé značky Casco. Lyžařská přilba Casco CX-3 nabízí kvalitní zpracování, materiály a vyspělé moderní technologie.
2 590 Kč
1 554 Kč
detail
-40%
Poc chrárnič Maxilla Breakaway system
Slalomový chránič brady pro uzavřené helmy POC Skull Orbic X.
1 640 Kč
detail
Lyžařská helma Casco SP-3 Airwolf

Casco SP-3 Airwolf je lyžařská dobře odvětraná helma vyrobená z třívrstvé skořepiny, která zajišťuje maximální úroveň ochrany. Přilba je velmi bezpečná, lehká a díky systému Disc-fit-Vario skvěle padne. Helma je dodávána bez zorníku.
5 900 Kč
3 540 Kč
detail
-40%
POC helma Fornix
Lehká, dobře odvětraná a bezpečná. Vlisováním aramidových mostů do konstrukce helmy, dokázal POC vytvořit super lehkou helmu při zachování strukturální stability a ochrany.
4 390 Kč
detail
POC dětská helma POCito Skull
Jedna z nejbezpečnějších dětských helem na trhu. Konstrukce odvozená od závodních helem. EPP jádro a aramidový oplet. V ceně reflexní vestička a blikačka na baterie.
4 390 Kč
detail
Kask lyžařská helma se štítem Essential
Lyžařská helm Kask Essential je ideální pro lyžaře, kteří hledají elegantní a klasický vzhled se zaměřením na funkčnost a bezpečnost. Kask Essential je to dokonalý mix stylu a funkčnosti.
7 990 Kč
4 794 Kč
detail
-40%
Poc Helma Skull X
Helma POC Skull X je jedním z bestsellerů značky POC. Přilba je inspirována závodním modelem.
4 940 Kč
detail
POC helma Skull X
Celoskořepinový model inspirovaný závodními modely. Vnitřní jádro je schopné odolat i opakovaným nárazům a má navíc aramidovou výztuhou.
4 940 Kč
detail
Lyžařská helma Casco SP-2 Snowball Visor
Vynikající lyžařská přilba se štítem, který se dá sundat.
5 390 Kč
detail
Kask lyžařská helma se štítem Elite Pro
Stejně jako v běžném životě i v lyžování chtějí ambiciozní lidé vynikat. Helmy z řady Elite jsou skvělým mixem elegance a nejvyšší úrovně technologie. Pro řadu Elite Pro je to především „hi-tech look“.
10 790 Kč
6 474 Kč
detail
-40%
Kask lyžařská helma se štítem Chrome Photochromic
Špičková lyžařská halfshell přilba s chromovými prvky, inteligentním ventilačním systémem,  polstrováním s merino vlnou a samozabarvovacím štítem, který je vhodný do všech podmínek.
12 190 Kč
7 314 Kč
detail
-40%
Poc helma Orbic Comp
Závodní lyžařská přilba s FIS certifikací.
11 540 Kč
detail
1 2 3 > >>|