Katalogy Zima Lyžařské boty

Nabízíme lyžáky značek Head. Atomic, Nordica, Tecnica. Rádi vám pomůžeme vám s výběrem vhodného modelu a správné velikosti a zdarma vytvarujeme vnitřní botičky. Poskytujeme zhotovení speciálních vložek do lyžařských bot.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Lyžařské boty
Zobrazit:
Řadit dle:
Atomic Hawx Prime Pro 100
Lyžáky ATOMIC Hawx Prime Pro jsou zcela novou vylepšenou sérií svého předchůdce Hawx, které jsou dlouhodobě nejprodávanější lyžáky v kategorii medium-fit na světě.
7 990 Kč
detail
-11%
Atomic Hawx Prime Pro 90 W
Hawx Prime jsou nástupci Hawx - světově nejprodávanější lyžařské boty ve své kategorii
8 990 Kč
detail
Head lyžařské boty Raptor 120S RS
Špičková závodní lyžařská bota Raptor 120 RS je určena pro závodní lyžaře a ty, kteří jsou orientovaní na výkon, očekávají okamžitý přenos síly a precizní hranění.
9 490 Kč
detail
Atomic Hawx Prime 120
Atomic Hawx 120 jsou perfektní volba, pokud hledáte lyžařské boty, které v sobě skrývají maximální výkon a pohodlí.
9 990 Kč
detail
-15%
Head lyžařské boty Edge j 3
Super lehké lyžařské boty Edge J3 s tvarem pro snadné nazutí, jsou perfektně vyvážené, pohodlné, mají schovívavý flex a laterální podporu, umožňují tak mladým lyžařům pokrok v duchu spokojenosti.
3 090 Kč
detail
Head Lyžařské boty Raptor 50
Čtyřpřezková juniorská lyžařská obuv Head RAPTOR 50 - to nejlepší pro vaše rychlé závodníky, kteří se nebojí prudkých svahů.
3 460 Kč
detail
Head Lyžařské boty Raptor 70
Výbava, tvar a konstrukce lyžařské boty Raptor 70 vychází z řady World Cup, tato bota je připravená na závody a je určená pro zkušené juniory, kteří vyžadují dosažitelnou přesnost a posun do další úrovně.
4 950 Kč
detail
Head Lyžařské boty Advant Edge 85 W
Pro ženy upravený model sjezdové boty s flexindexem 85 (snížit se dá na 75). Vnitřní botička s fleecem zajišťuje maximální pohodlí s šířkou od 98-102 mm dle velikosti boty.Doporučujeme pro středně pokročilé lyžařky.
6 950 Kč
detail
Head Lyžařské boty Advant Edge 95
Precizní lyžování s vynaložením minima úsilí, menší únava: to je lyžařská bota Advant Edge 95. Díky tvaru pro snadné nazutí, bota lépe obepne nohu, k tomu naše mikrostavitelné přezky, suchý zip pro lepší upevnění a teplem tvarovatelná vložka.
6 950 Kč
detail
1 2 3 4 5 > >>|