Katalogy Léto Cyklistické tretry

Cyklistické tretry ocení rekreační i závodní cyklisté. Zajistí více efektivity při šlapání a méně únavy na delších vyjíždkách. Společně s nášlapnými pedály zajišťují pevné a přitom bezpečné spojení nohy s pedálem.Nabízíme jak tretry silniční, tak i horské.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Cyklistické tretry
Zobrazit:
Řadit dle:
Tretry NorthWave Aerlite 3
Silniční tretry.
4 990 Kč
3 290 Kč
detail
-34%
Tretry NorthWave Aerator 3
materiál syntetický materiál Web Pover Cage, nastřikovaná síťovina, systém Ultra Y pro stabilizaci paty, třívrstvá TLS3 karbonová podrážka kompatibilita Look, SPD, Time upínání tři pásky na suchý zip
5 546 Kč
4 160 Kč
detail
-25%
Silniční tretry Scott Road Team Boa
Závodní model Team BOA posune vaši výkonnost raketovým tempem kupředu. Tretry jsou opatřeny páskem na suchý zip a BOA stahovacím systémem, který zajišťuje přesné, rovnoměrné a rychlé utažení či povolení tretry.
4 390 Kč
detail
Tretry NorthWave Silk Lady
Dámské cyklistické boty Northwave Silk lady s dvěma přezkami na suchý zip.
2 410 Kč
1 690 Kč
detail
-30%
Tretry NorthWave Mission White
Northwave MISSION Lady - dámské cyklistické tretry Northwave Mission, podrážka Vibram.
2 690 Kč
1 990 Kč
detail
-26%
doporučujeme
Tretry NorthWave Revenge silver/black
materiál polyuretanový svršek, Airflow systém ventilace, systém Ultra Y pro stabilizaci paty, třívrstvá TLS3 karbonová podrážka kompatibilita Look, SPD, Time upínání tři suché zipy
4 689 Kč
1 990 Kč
detail
-58%
Tretry Scott Tri Carbon
SCOTT Tri Carbon green gloss 2014 - Tri Carbon bota byla postavena především pro triatlon, kde mohla dodat rychlý přechod. S nízkou podrážkou je bota snadno nazovatelná a pohodlná zaroveň. Bota se vyznačuje uzavřen na suchý zip a spodní anatomickou fit popruh, který může formulovat, aby se přizpůsobily tvaru nohy. Ergologic stélka má nastavitelnou podporu klenby a nártu. Z uhlíkových vláken má jedinečnou tuhosti index 9.
5 950 Kč
detail
|<< < 1 2