Katalogy Léto Cyklistické součástky

V oddělení cyklistické součástky najdete výběr dílů na jízdní kolo jako jsou řidítka, představce, gripy nebo cyklistické pedály. Pokud hledáte zámky, záplaty na duše nebo třeba computery najdete je v oddělení cyklistické doplňky.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Cyklistické součástky
Zobrazit:
Řadit dle:
Představec Zoom MTB/cross
nastavitelný alu představec, A-Head systém, délka 85 nebo
105 mm, průměr 28,6 mm, dvojdílná objímka řidítek, 31,8 mm,
oversize, 267 g
780 Kč
detail
Představec Deda Elementi Z100
Materiál: Alu 2014 T3, ocelové šrouby, délka 130mm, pro řídítka 31,7mm, úhel 82°, A-head 1"1/8, hmotnost 107g,
2 490 Kč
detail
-27%
Sedlo Syncros RR1,5 Women
RR1,5 Women sedlo poskytuje veškerý komfort a výkon za pěknou cenu. Extra dlouhá a dámský specifický tvar s přetlakovým kanál vám umožní vychutnat hodiny pohodlné ježdění a kryt z mikrovlákna se něco navíc. Váš bike čeká. K dispozici ve dvou různých šířkách, si určitě najdete svůj oblíbený tvar.
2 790 Kč
detail
Sedlo Syncros XR1.5 black
Konstrukce sedla XR 1.5 je založena na preferenci možnosti flexibilně měnit pozici a minimalizaci ztrát energie při šlapání. Karbonovým vláknem vyztužená skořepina a titanové ližiny se podílejí na nízké hmotnosti sedla. Potah z mikrovlákna zaručuje dlouhou životnost sedla.
2 790 Kč
detail
Sedlo Syncros RR1.0 Carbon black
Konstrukce sedla RR 1.0 je založena na vyváženém mixu komfortu, možnosti flexibilně měnit pozici, minimalizaci ztrát energie při šlapání a široké zadní části, která poskytuje spolehlivou oporu jezdci při dlouhých vyjížďkách a při vzpřímeném posedu. Karbonovým vláknem vyztužená skořepina a karbonové ližiny se podílejí na nízké hmotnosti sedla.
3 190 Kč
detail
-24%
Sedlo ISM Adamo Time Road black
Stejný vítězný design jako Adamo Racing, ale přidáno více gelu a pěnové výstelky. Trochu větší výřez mezi předními rameny, který umožňuje větší průtok krve v tepně genitálu.
4 290 Kč
detail
-31%
Sedlo San Marco Zoncolan Carbon FX
Lehké MTB/Silniční sedlo s výborným provedením a neobvyklým designem, barva černá
4 640 Kč
detail
Sedlo ISM Adamo Time Trial white
. Od startu do cíle lehce projedete závodem. Vítězný design ISM umožňuje zvýšenou rotaci kyčlí a snižuje aerodynamický odpor a tak umožňuje snazší dýchání.
4 990 Kč
detail
-11%
Sedlo Fizik Arione CX braided carbon
Arione CX Carbon Braided Dlouhé, ploché a elegantní - snadná charakteristika nového sedla Arione CX Carbon. Použití technologií Wing Flex a Twin Flex napomáhá snížení hmotnosti a zvýšení komfortu. Skořepina i ližiny jsou vyrobeny z karbonu pro co nejnižší váhu. skořepina Carbon Wing Flex Twin Flex ližiny Carbon Braided 7x9 mm I.C.S. ne hmotnost 159 g
5 080 Kč
detail
-32%
Kliky Campagnollo Super Record 2017 175cm
KLIKY ULTRA TORQUE Super Record™ 11s, Campagnolo tímto modelem opustilo tradiční tvar klik a vyvinulo zcela nové čtyřramenné kliky, u klik byl zachován ověřený systém Ultra-Torque, spojení obou poloos pomocí jediného šroubu
16 990 Kč
detail
-19%
|<< < 1 2