Katalogy Léto Cyklistické batohy

Cyklistické batohy s hydrovaky jsou pro cyklisty, kterým už nestačí pouze bidony a kapsy dresu. Cyklistický batoh využijí především jezdci na horských kolech. Batoh pohodlně pojme vše potřebné na vyjíždku a klidně i něco navíc. Navíc díky velkému hydrovaku máte sebou dostatečné množství vody pro celodenní výlet.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Cyklistické batohy
Zobrazit:
Řadit dle:
Scott batoh Trail Litr FR 14
Ultralehký batoh SCOTT Trail Lite FR' 14 vás může bez obav doprovázet na všech vyjížďkách. Praktický design poskytuje spoustu místa na vybavení, které je na každou jízdu nezbytné. 14 l objem je dostačující na kratší výpravy. Obsahuje integrovanou organizovanou kapsu na nářadí, systém k uchycení helmy a je kompatibilní s hydrovakem.
1 650 Kč
detail
Scott batoh Trail Rocket FR 12
Batoh SCOTT ROCKET 12 je vybaven 2l hydrovakem Hydrapak Elite. Cyklistický batoh ROCKET Představuje nový 3D zádový panel odvádějící vlhkost a nejnovější tvar bederního popruhu. Ten umožňuje nejen nastavit výšku, aby batoh skvěle seděl na zádech, ale pomocí kompresního systému také bezpečně zajistit zátěž.
2 790 Kč
detail
Batoh Deuter Race Bike 10l červený
Aerodynamický batoh pro nadšence z rychlé jízdy na kole. Dokonalý tvar zrychlí vaši jízdu na maximum.
1 250 Kč
detail
-19%
doporučujeme
Scott cyklistický batoh Airstrike Hydro 7.5 Black/Blue
Velmi lehký batoh Scott s hydratačním systémem Hydrapak - 2l vodní vak je umístěn v hlavní komoře batohu. Celkový objem 7,5l. Praktické kapsy na drobnosti, mapu, nářadí. Ideální na krátké vyjížďky. Barva černo/modrá.
2 650 Kč
detail
-14%
1