Cyklistická helma POC Octal Raceday hydrogen white

Dokonalá silniční helma od švédského výrobce POC. Díky své jedinečné konstrukci nabízí maximální míru bezpečnsoti a pohodlí s hmotností pod 200gramů.
Výrobce:POC
Určení:
Pánské
Dámské
Sezóna:2016
Barevnost: Hydrogen white
Velikost:
Dostupnost: Na dotaz
doprava zdarma
při nákupu nad 3000 Kč
doprava do 2
pracovních dnů
možnost vyzkoušení
zboží na prodejně
Dotaz na produkt
Close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poslat známému
Cena s DPH 6 710 Kč
Koupit v novém eshopu

Oceněná přilba Octal je navržena tak, aby posunula hranice bezpečnosti o krok dál. Poskytuje větší pokrytí a vyšší ochranu zadní části hlavy, pro další zvýšení bezpečnosti jsou strategicky silnější v nejvíce exponovaná místa. Helma dále nabízí nové optimalizované větrání, díky masivním otvorům je dosaženo dokonalého proudění vzduchu, pohodlí a hmotnosti méně než 200 gramů ( velikosti S a M). Systém nastavení velikosti ultralight zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení a vnitřní Coolbest polstrování pomáhá snížit teplotu. Oranžové provedení.

In-Mold

In-mold je označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

EPS

EPS poskytuje bezkonkurenční ochranu hlavy při minimální hmotnosti. Tento pěnový polystyren dokáže absorbovat náraz mnohem efektivněji, než kterýkoliv jiný materiál, a to bez ohledu na stávající teplotní podmínky.