Katalogy Zima Chrániče a páteřáky

Pro všechny lyžaře by mělo platit, že vlastní bezpečnost je na prvním místě. Investovat čas a energii do výběru kvalitních ochranných pomůcek se vyplatí.Nabízíme jak klasické páteřáky s tvrdou skořepinou, tak moderní měkké chrániče, které ztvrdnou až při nárazu.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Chrániče a páteřáky
Zobrazit:
Řadit dle:
Slytech vesta Backpro XT black
SLYTECH 2ND SKIN™ VEST BACKPRO XT spojuje náš nejbezpečnější chránič páteře s pohodlím a komfortem vestičky. Přiléhavá, ale přesto komfortní vesta VEST BACKPRO XT může být použita jak společně, tak i bez odnímatelného bederního pásu na suchý zip.
6 290 Kč
3 145 Kč
detail
-50%
Chránič páteře Scott Thermal Vest W's actifit 15/16
Scott Light Vest Protector Actifit je dámská vesta vyrobená z prodyšné síťoviny. Má integrovaný chránič s technologií D3o, díky níž se na sjezdovce a při různých adrenalinových sportech budete cítit bezpečně.
4 420 Kč
2 210 Kč
detail
-50%
Chránič páteře Scott Soft Actifit Jr Back Protector 14/15
S dětským chráničem páteře Scott Soft Actifit JR Back Protector s technologií D3o se na sjezdovce a při různých adrenalinových sportech budete vědět, že Vaše dítě je ochráněno. Nastavitelný Velcro pás a atraktivní design s logem značky se Vašemu dítěti určitě zalíbí
2 450 Kč
1 225 Kč
detail
-50%
Chránič páteře Dainese protector SOFT
Dainese® chránič páteře z inovativního Crash Absorb materiálu (vodu odpuzující elastický nitrilkaučuk). Použití tohoto speciálního materiálu nabízí kombinaci komfortu a ochrany (CE EN 1621/2). Vnitřní vložka Nidaplast® pro vynikající absorpci nárazu. Ocelové vložky pro lepší ochranu.
3 600 Kč
1 800 Kč
detail
-50%
1