Katalogy Zima Chrániče a páteřáky

Pro všechny lyžaře by mělo platit, že vlastní bezpečnost je na prvním místě. Investovat čas a energii do výběru kvalitních ochranných pomůcek se vyplatí.Nabízíme jak klasické páteřáky s tvrdou skořepinou, tak moderní měkké chrániče, které ztvrdnou až při nárazu.
Určení:
Výrobce:
Cena:
--
--
Chrániče a páteřáky
Zobrazit:
Řadit dle:
Kukla Slytech Balaclavapro XT 14/15
Speciální kukla Slytech BALACLAVAPRO XT je vyrobena za použití našeho bezkonkurenčního patentovaného materiálu Slytech 2nd Skin™ XT. Při interním testování* Slytechu dosáhla kukla BALACLAVAPRO XT úrovně odpovídající 60% požadavků americké normy ASTM F2040 na helmy.
1 230 Kč
detail
-50%
Chránič páteře Scott Soft Actifit Jr Back Protector 14/15
S dětským chráničem páteře Scott Soft Actifit JR Back Protector s technologií D3o se na sjezdovce a při různých adrenalinových sportech budete vědět, že Vaše dítě je ochráněno. Nastavitelný Velcro pás a atraktivní design s logem značky se Vašemu dítěti určitě zalíbí
2 450 Kč
detail
Chránič páteře Dainese protector SOFT
Dainese® chránič páteře z inovativního Crash Absorb materiálu (vodu odpuzující elastický nitrilkaučuk). Použití tohoto speciálního materiálu nabízí kombinaci komfortu a ochrany (CE EN 1621/2). Vnitřní vložka Nidaplast® pro vynikající absorpci nárazu. Ocelové vložky pro lepší ochranu.
2 520 Kč
detail
-30%
Dětský chránič páteře POC POCito VPD Spine orange 15/16
Dětský chránič páteře. „Páteřák", který lze dle potřeby vyjmout, je vyrobený ze stejného vysoce absorpčního materiálu VPD jako chrániče pro dospělé. Jeho výhodou je lehkost a pružnost. Až do momentu nárazu je chránič měkký, umožňuje tedy absolutní volnost pohybu. Při nárazu však ztuhne a projeví se jeho extrémní schopnost pohlcovat energii.
2 640 Kč
detail
Poc chránič páteře Pocito VPD Spine Vest
POCito Spine VPD Vest je dětská verze velmi úspěšné řady chráničů páteře.
2 740 Kč
detail
Slytech vesta Backpro XT black
SLYTECH 2ND SKIN™ VEST BACKPRO XT spojuje náš nejbezpečnější chránič páteře s pohodlím a komfortem vestičky. Přiléhavá, ale přesto komfortní vesta VEST BACKPRO XT může být použita jak společně, tak i bez odnímatelného bederního pásu na suchý zip.
3 990 Kč
detail
-37%
Poc chránič páteře Spine VPD air vest
Maximálně odvětraný a lehký chránič páteře integrovaný do pohodlné a praktické vesty. Technologie VPD Air nabízí maximální míru pohodlí a neomezený pohyb při zajištění spolehlivé ochrany. V elegantním černém provedení.
4 140 Kč
detail
Chránič páteře Scott Thermal Vest W's actifit 15/16
Scott Light Vest Protector Actifit je dámská vesta vyrobená z prodyšné síťoviny. Má integrovaný chránič s technologií D3o, díky níž se na sjezdovce a při různých adrenalinových sportech budete cítit bezpečně.
4 420 Kč
detail
Poc chránič páteře Spine VPD 2.0 Vest 20323
Velice dobře odvětraný a lehký chránič páteře integrovaný do pohodlné a praktické vesty. Technologie VPD 2.0 nabízí nekompromisní bezpečnost a zároveň zachovává vysokou míru pohodlí a neomezený pohyb. V elegantním černém provedení.
6 340 Kč
detail
Páteřák POC Spine VPD 2.0 Vest 15/16
Páteřák POC Spine VPD Vest je dokonalý chránič páteře. Díky své minimalistické konstrukci nabízí velkou svobodu pohybu při zachování vysoké úrovně ochrany. Pružný materiál VPD 2.0 se přizpůsobí tvaru vašeho těla a pokud dojde k nárazu materiál ztuhne a absorbuje nárazovou energii. Ramenní popruhy a bederní pás zabezpečí, že je chránič páteře na svém místě, chrání Vás a přitom Vám umožňuje neomezený pohyb.
6 690 Kč
detail
1